Afdelingen en diensten
 


 sublinken_arrow.gif Verpleegafdelingen     sublinken_arrow.gif Medisch-technische diensten     sublinken_arrow.gif Ondersteunende diensten

Verpleegafdelingen 

VROUW & KIND

Verpleegeenheid D2 (kinderafdeling)

Ligging: blok D, 2de verdieping - vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Lien%20Renkens.jpgLien Renkens
hoofdverpleegkundige
011 69 97 91

lien.renkens@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 90

 

 


Verpleegeenheid H1 (materniteit)

Ligging: blok G, 1ste verdieping - vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Christina%20Cardinaels.jpgChristine Cardinaels
hoofdvroedvrouw
011 69 98 41
mailto:christina.cardinaels@stzh.be 

tel. afdeling: 011 69 98 40

 

 

 

KRITISCHE DIENSTEN

Spoedgevallen

Ligging: blok C, gelijkvloers – vanuit de inkomhal rode kleur volgen

Geert%20Berden.jpgGeert Berden
hoofdverpleegkundige
011 69 93 30
Geert.berden@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 93 33

 

 

Gert%20Plevoets.jpgGert Plevoets
hoofdverpleegkundige
011 69 93 30
Gert.plevoets@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 93 33

 

 

 

Verpleegeenheid F3 (intensieve zorgen)

Ligging: blok F, 3de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Sofie VanwingSofie Vanwing
hoofdverpleegkundige
011 69 98 81
Sofie.vanwing@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 80

 

 

 

Operatiekwartier

Ligging: blok F, 4de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Yannic%20Toelen.jpgYannic Toelen
hoofdverpleegkundige
011 69 94 40
Yannic.toelen@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 94 40

 

 

 

Heelkundig dagziekenhuis/functiemetingen

Ligging: blok G, 4de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen 

Luc%20Ballet.jpg

 

Tamara Lefèvre
hoofdverpleegkundige
011 69 98 90
mailto:tamara.lefevre@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 90

 

 

 

HEELKUNDIGE DIENSTEN

Verpleegeenheid F1 (orthopedie)

Ligging: blok F, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleurvolgen

Mieke%20Vanheers.jpgMieke Vanheers
hoofdverpleegkundige
011 69 98 00
Mieke.vanheers@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 01

 

 

 

Verpleegeenheid I1 (gespecialiseerde heelkunde)

Ligging: blok I, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

nicky%20hasevoets.JPGNicky Hasevoets
hoofdverpleegkundige
011 69 98 20 
Nicky.hasevoets@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 20

 

 

 

Verpleegeenheid F2 (inwendige/heelkunde)

Ligging: blok F, 2de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Fabienne%20Engelbos.jpgFabienne Engelbos
hoofdverpleegkundige
011 69 98 11
Fabienne.engelbos@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 10

 

 

 

 

INWENDIGE DIENSTEN

Verpleegeenheid G1 - Winterafdeling

Ligging: blok G, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Kim%20Derieuw.jpgKim Derieuw
hoofdverpleegkundige
011 69 97 01
Kim.derieuw@stzh.be

 

 

 


Sarah Briké.jpgSarah Briké
hoofdverpleegkundige
011 69 96 92
sarah.brike@stzh.be

 

 

 

 

Verpleegeenheid G2 (oncologie)

Ligging: blok G, 2de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Stefanie%20Haijen.jpgStefanie Haijen
hoofdverpleegkundige
011 69 97 31
Stefanie.haijen@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 30

 

 

 

Verpleegeenheid G30 (neurologie)

Ligging: blok G, 3de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Sofie%20Vreven.jpgSofie Vreven
hoofdverpleegkundige
011 69 97 11
Sofie.vreven@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 10

 

 

 

Verpleegeenheid D30 (geriatrie)

Ligging: blok D, 3de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen


Kim%20Derieuw.jpgKim Derieuw
hoofdverpleegkundige
011 69 97 01
Kim.derieuw@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 00

 

 

 
 

Verpleegeenheid I2 (ortho-geriatrie)

Ligging: blok I, 2de verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

Erna%20Vansimpsen.jpgErna Vansimpsen
hoofdverpleegkundige
011 69 97 71
Erna.vansimpsen@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 70

 

 

 

Verpleegeenheid Z3 (geriatrie)

Ligging: blok D, 3de verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Chris%20Coart.jpgChris Coart
hoofdverpleegkundige
011 69 9861
Chris.coart@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 98 60

 

 

  

Inwendig en geriatrisch dagziekenhuis

Ligging: blok E, 3de verdieping – vanuit de inkomhal bruine kleur volgen

Erika CaubergErika Cauberg
hoofdverpleegkundige
011 69 97 86
Erika.Cauberg@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 80

 

 

 

 

Medisch-technische diensten

Verpleegeenheid Z2 (SP-revalidatie)

Ligging: blok D, 2de verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Sander%20Ombelets.jpgSander Ombelets
hoofdverpleegkundige
011 69 97 51
Sander.ombelets@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 97 50

 

 

 

Fysische geneeskunde en revalidatie

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen

vanessa_vleugels.jpgVanessa Vleugels
paramedisch diensthoofd
011 69 93 64
Vanessa.vleugels@stzh.be

 tel. secretariaat: 011 69 93 67

 

 

 

Radiologie

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen 

GuyDeelkens.jpgGuy Deelkens
hoofdverpleegkundige
011 69 9

 tel. afdeling: 011 69 92 75

 

 

 

Nucleaire geneeskunde

Ligging: blok B, gelijkvloers – vanuit de inkomhal donkerblauwe kleur volgen

Liliane%20Kleykens.jpgLiliane Kleykens
coördinerend technologe nucleaire geneeskunde
011 69 93 00
Liliane.kleykens@stzh.be

 

 

 

 

Nierdialyse

Ligging: blok B, gelijkvloers – vanuit de inkomhal donkerblauwe kleur volgen

G3885Tina.jpgMinnie Geraerts
hoofdverpleegkundige
011 69 92 65
Minnie.Geraerts@stzh.be

 tel. afdeling: 011 69 92 66

 

 

 

Labo klinische biologie

Ligging: blok D, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

An%20Nijs.jpgAn Nijs diensthoofd
011 69 92 52
ann.nijs@stzh.be

 tel. afdeling:

 

 

 

 

Interne mobiele equipe

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen

Tamara%20Lefevre.jpgSarah Briké
hoofdverpleegkundige
011 69 96 92
mailto:sarah.brike@stzh.be

 

 

 

 

Patiëntenbegeleiding

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen

Kurt%20Vandendooren.jpgKurt Vandendooren
diensthoofd
011 69 96 95
Kurt.vandendooren@stzh.be

 

 

 

 

Opleidingscentrum

Ligging: blok I, 3de verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

d1467marleen_LThumb.jpgMarleen Dams
diensthoofd opleidingscentrum en expertise
011 69 90 212
marleen.dams@stzh.be

 

 

 

 

Ondersteunende diensten

ALGEMEEN DEPARTEMENT

Communicatie

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Miet%20Driesen.jpgMiet Driesen
communicatiemanager
011 69 91 70
miet.driesen@stzh.be

 

 

 

 

Kristel%20Smeyers.jpgKristel Smeyers
communicatieadviseur
011 69 90 18
kristel.smeyers@stzhz.be

 

 

 

 

Directiesecretariaat

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Eliane%20Daenen.jpgEliane Daenen
office manager
011 69 90 00
eliane.daenen@stzh.be

 

 

 

 

Juridische dienst

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Alexandra%20Wilms.jpgAlexandra Wilms
juridisch adviseur
011 69 90 16
Alexandra.wilms@stzh.be

 

 

 

 

Kwaliteitscel

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Nicole%20Van%20Hoof.jpgNicole Van Hoof
directieadviseur kwaliteit
011 69 99 16
nicole.vanhoof@stzh.be

 

 

 

 

j7971anneke_LThumb.jpgAnneke Jans
kwaliteitsmanager
011 69 90 21
anneke.jans@stzh.be

 

 

 

 

MEDISCH DEPARTEMENT

Apotheek

Ligging: blok B, gelijkvloers – vanuit de inkomhal donkerblauwe kleur volgen

Ingrid%20Stockmans.jpgIngrid Stockmans
hoofdapotheker
011 69 93 16
ingrid.stockmans@stzh.be

 

 

 

 

Centrale sterilisatie

Ligging: blok F, 3de verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

Ruben%20Nuyttens.jpgRuben Nuyttens
diensthoofd sterilisatie
011 69 93 08
mailto:ruben.nuyttens@stzh.be

 

 

 

 

FINANCIEEL ADMINISTRATIEF DEPARTEMENT

Boekhouding

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Liesbeth%20Kindermans.jpgLiesbeth Kindermans
diensthoofd
011 69 92 43
liesbeth.kindermans@stzh.be

 

 

 

 

Controlling

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

s6726heidi_LThumb.jpgHeidi Schurmans
controller
011 69 90 71
heidi.schurmans@stzh.be

 

 

 

 

ICT

Ligging: blok F, 3de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Daniël%20Loos.jpgDaniël Loos
ICT manager
011 69 90 30
daniel.loos@stzh.be

 

 

 

 

Facturatie

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

h8143caroline_LThumb.jpgCaroline Hermans
diensthoofd
011 69 92 23
caroline.hermans@stzh.be

 

 

 

 

Onthaal/inschrijvingen

Ligging: blok F, gelijkvloers – in de inkomhal

Sofie%20Munsters.jpgSofie Munsters
diensthoofd
011 69 91 02
sofie.munsters@stzh.be

 

 

 

 

 

BEDRIJFSKUNDIG DEPARTEMENT

Aankoop/centraal magazijn

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Erik%20Maesen.jpgErik Maesen
aankoopmanager
011 69 90 17
erik.maesen@stzh.be

 

 

 

 

Logistiek

Ligging: blok G, gelijkvloers - vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Eddy%20Celis.jpg

Eddy Celis
Diensthoofd
011 69 91 20
eddy.celis@stzh.be

 

 

 

 

Infrastructuur

Ligging: Blok G, gelijkvloers - vanuit de inkomhal gele kleur volgens

Ludo%20Nulens.jpgLudo Nulens
manager infrastructuur
011 69 90 80
ludo.nulens@stzh.be

 

 

 

 

 

Onderhoud

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Monique%20Strauven.jpgMonique Strauven
diensthoofd
011 69 91 30
monique.strauven@stzh.be

 

 

 

 

Voeding

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

d8321michiel_LThumb.jpgMichiel de Wit
diensthoofd
011 69 91 81
michiel.dewit@stzh.be

 

 

 

Technische dienst

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Stefan%20Vanswijgenhoven.jpgStefan Vanswijgenhoven
diensthoofd
011 69 90 87
stefan.vanswijgenhoven@stzh.be

 

 

 

 

HR DEPARTEMENT

HR

Ligging: blok G, gelijkvloers – vanuit de inkomhal gele kleur volgen


Joris%20Brugmans.jpgJoris Brugmans
HR manager
011 69 92 48
joris.brugmans@stzh.be

 

 

 

 

b6093leen_LThumb.jpgLeen Beckers
diensthoofd personeelsadministratie
011 69 92 49
leen.beckers@stzh.be

 

 

 

 

OMBUDSDIENST

Ombudsdienst

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen

Veerle%20Pien.jpgVeerle Pien
ombudsvrouw
011 69 90 28
veerle.pien@stzh.be